Programalama gerektirmeyen haritalar

Hiçbir programlama deneyiminiz olmasa bile Yandex harita verilerini kullanabilirsiniz. Ofisinizin nerede bulunduğunu göstermek ya da buraya ulaşmak için gerekli talimatları vermek gibi basit görevleri yerine getirebileceğiniz araçlar bulunmaktadır.

Harita Sihirbazı

Harita Sihirbazı yer işaretleri, çizgiler ve çokgenlerle kendi haritanızı oluşturabileceğiniz görsel harita düzenleme aracıdır.

Her bir öğenin görünümünü değiştirebilirsiniz. Örneğin, kullanmak istediğiniz yer işaretinin stilini seçebilir, çizgilerin kalınlığını veya çokgenlerin rengini değiştirebilirsiniz. Objeye tıklandığında görünen metinler ekleyebilirsiniz.

Harita, sitenizde veya uygulamanızda kullanıma hazır olduğunda, Harita Sihirbazı'nın oluşturduğu kodu alıp sayfaya yerleştirin. Haritada herhangi bir değişiklik yaptığınızda kullanıcılar güncellenmiş versiyonu anında görebilirler.

Ayrıca, yüksek çözünürlüklü harita görüntüsünü kaydedip bir el ilanına veya broşüre bastırabilirsiniz. Bunun yanı sıra, haritaya eklediğiniz objelerle ilgili verileri dışa aktarabilir, elde ettiğiniz dosyayı dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Harita Sihirbazı'nın özellikleri hakkında daha fazla bilgi

Yandex.Haritalar widget'ı